Náš příběh

Jak to začalo

Zakladatelem společnosti je Jakub Malchar. Před pár lety se začal zajímat o problematiku bezpečnosti práce a požární ochrany a nestačil se divit. Když viděl, co v praxi „může“ fungovat a že si za tyto služby nechávají velké firmy platit nemalé peníze, rozhodl se pro změnu a velký krok vpřed. Chtěl tomuto oboru dát víc a dělat ho jinak než ostatní.

Budování týmu

Udělal si zkoušky jako konzultant BOZP a PO, aby měl potřebnou certifikaci a odbornost a začal postupně vytvářet tým. Našel kolem sebe blízké lidi, dynamické, bystré, pečlivé, kterým důvěřuje, a jsou to profíci na svém místě. Společně se rozhodli pomoci malým a středním společnostem, aby se osvobodily od dodavatelů, kteří často za své služby berou velké peníze, ale výsledek je mizerný. Špatná dokumentace, žádné poradenství a v nejhorším taky mnohá selhání v provozu.

Jsme mladý dynamický tým, otevřený naslouchat vašim potřebám. Děláme vše s maximální důsledností a za svou prací si stojíme. Nechceme vám hromadit kupy papírů, takže řešíme digitálně vše, co jen jde.

Co vám dopřejeme

Chceme pro vás dělat maximum, ať nemáte žádné starosti s papírováním, řešením problémů, komunikací s úřady nebo třeba kontrolami správních orgánů. Naší vizí je, že po podpisu smlouvy již bude vše na nás. Kromě "styčného důstojníka" ve firmě se již o BOZP a PO nebudete muset starat, vše vám nastavíme a řekneme, kde a co dodržovat. Pokud bude něco třeba řešit, řeknete nám nebo vás upozorníme a řešení s vámi podrobně probereme.

Všechny služby v BOZP i PO řešíme na míru každé společnosti. Univerzální šablony pro všechny nejsou naší cestou. Připravíme vše do detailu pro vás. Jde nám o bezpečnost vaši, vašich zaměstnanců i vašeho majetku.

Náš tým

Ing. Jakub Malchar

Ing. Jakub Malchar

Jednatel společnosti, Konzultant BOZP a PO
Ing. Ondřej Zimek

Ing. Ondřej Zimek

Konzultant BOZP a PO
Tomáš Trávníček

Tomáš Trávníček

Konzultant BOZP a PO
Zbyněk Vaňura

Zbyněk Vaňura

Obchodní zástupce
Ing. Iveta Malcharova

Ing. Iveta Malcharová

Administrativní podpora